Mobilya üretiminde tüketici mutluluğunu ilke edinen, modern tarzda mobilya üretimini branş olarak seçen ve bu alanda her geçen gün yeni adımlar atan kuruluşumuz, Kutucular Alüminyum’un temelleri 1988 yılına dayanmaktadır.
2009 yılından itibaren ise profesyonel bir kadro ile Mobila markası adı altındaüretime başlanmıştır. Özgün tasarımlarımızın yanı sıra tüketici talepleri doğrultusunda kişiye ve mekana özel üretimler yapılmaktadır. 2015 yılında hizmete açtığımız yeni tesisimizle toplam 15.000m2 alanda sizlere hizmet vermekte olup, yatırımlarımızın bundan sonraki dönemde de devam edeceğini taahhüt etmekteyiz. Amacımız çok sayıda model ve renk seçenekleri ile tüketiciye daha yaşanabilir alanlar sunmak, yuvanızda a kalite mobilya sloganı ile hayatınızı renklendirmek ve kolaylaştırmaktır.
Tüketici mutluluğunun vazgeçilmezi olan kalite ve sağlamlığı ekonomik fiyatlarla sunup, kalite lüks değil bir zorunluluktur anlayışı ile ürünlerimize 2 yıl TSE garantisi vermekteyiz. Yüksek standartlı üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışında bir çok bölgeye ulaşarak ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Kuruluşumuzun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en önemli taahhüdü hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyede tutmaktır